Emekliye büyük şok: Bu emekliler 8 bin liradan fazla alamayacak Emekliye büyük şok: Bu emekliler 8 bin liradan fazla alamayacak

DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Çelik Erimez, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Dernek ve vakıfları ziyaret eden Erimez’in bu seferki durağı da Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı oldu. Erimez’e ziyaretinde Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Yunus Korkmaz, Odunpazarı İlçe Başkanı Hakan Kaşıkçı ve İl Kadın Çalışmaları Başkanı Yağmur Kaşıkçı eşlik etti. Ziyarette Büyükşehir adayı Erimez, Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı başkanı Kamer Ali Durur’la bir araya geldi. 

Ziyaret hakkında konuşan Çelik Erimez, “Bugün Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nı ziyaret ettik, saha deneyimlerimizden ve seçim projelerimizden bahsettik. Başkan Kamer Ali Durur’da bizlere vakıf olarak aktif bir şekilde sürdürdükleri projelerden bahsetti. Vakfın insanlara dokunmak için başlattığı her bir projeyi çok kıymetli buluyorum. Gündoğdu Mahallesi’nde yaklaşık 15 yıldır çözülemeyen bir Cemevi problemi olduğunu biliyoruz. Söz sahibi olduğumuz takdirde, Eskişehir'de yaşayan herkesin kültürel ve dini ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Gündoğdu Mahallesi'ndeki Cemevi sorununu çözmek için vakıf ve mahalle sakinleriyle iş birliği içinde çalışarak adil ve kalıcı bir çözüm bulmayı hedefliyoruz. Bu sorunun çözümü için tüm paydaşlarla iş birliği içinde çalışarak, toplumsal uzlaşmayı sağlamayı ve mahalle halkının taleplerini karşılamayı amaçlıyoruz. DEVA Partisi’nin politikası şüphesiz Eskişehir'de yaşayan herkesin hak ve taleplerini göz önünde bulundurarak, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimser. Başkan Kamer Ali Durur’a misafirperverliklerinden dolayı yeniden teşekkür ederim. ”ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi