Başkan Ataç: “Önümüzde hep beraber yapacağımız güzel işler var” Başkan Ataç: “Önümüzde hep beraber yapacağımız güzel işler var”

DEVA’nın Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Mustafa Özkarayanık oldu. 

İl Başkanı Av. Resul Ertürk, “Deva Partisi, Türkiye’de ve özellikle Eskişehir’de yeni nesil siyasetin temsilcisidir. Biz de seçim sürecine genç bir kadroyla giriyoruz. Gençlerin sesi olacağımıza inanıyoruz.  Bu anlamda genç, dinamik, kariyerli adaylar ile seçim çalışmalarımızı yürüteceğiz. Tüm inancımla, Eskişehir’de Çelik Erimez’in, Odunpazarı’nda Yunus Korkmaz’ın, Tepebaşı’nda Mustafa Karayanık’ın,  çok başarılı olacağına inanıyorum. Çıktıkları bu yolda her daim yanlarında olmakla beraber kendilerine başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu. Ertürk yakın bir zamanda da başkan adaylarının lansman toplantısını yapacaklarını söyledi.

Çelik Erimez kimdir?

1982 yılında Eskişehir’de doğdu. Lisans eğitimine Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme bölümünde başladı. Aldığı ilk lisans eğitiminin son dönemini, Erasmus Programı ile Almanya’da tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde İktisat alanında tezli yüksek lisans eğitiminden sonra ikinci lisans eğitimini Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde gerçekleştirdi.
2006 yılında bir kamu kurumunda memur olarak profesyonel iş hayatına başladıktan sonra 2008 yılından 2014 yılına kadar Halk Bankası AŞ’de uzman olarak çalıştı. 2015 yılında kendi profesyonel danışmanlık şirketini kurdu. 2021 yılına kadar ağırlıklı olarak gayrimenkul değerleme şirketlerine uzman olarak danışmanlık sağladı. Eskişehir ilinde kendi hukuk bürosunda Avukat olarak hizmet vermektedir.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi