Başvurular başladı: PTT'den bu kişilere tam 20 bin lira ödeme yapılacak Başvurular başladı: PTT'den bu kişilere tam 20 bin lira ödeme yapılacak

DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Çelik Erimez, Erkekler Bölgesel Basketbol liginde şehrimizi temsil eden Anadolu Asist’e destek olmak için tribünlerdeydi. Anadolu Asist’e destek olmak için maçı sonuna kadar izleyen Erimez’e DEVA Partisi İl Başkanı Resul Ertürk de eşlik etti.

Maç öncesinde kulüp başkanı Serdar Aksoy’dan takımın ligdeki durumu hakkında bilgi alan Erimez, galibiyet sonrası takıma tebriklerini iletti.

“DEVA GENÇLİK VE SPOR POLİTİKALARINA ÖNEM VERİYOR”

Maç hakkında konuşan Erimez, ”Bugün şehrimizin takımı olan Anadolu Asist’e destek olmak için buradaydık. Takımımız güzel bir oyun oynadı ve sahadan galip ayrıldı. Eminim bu güzel skor onlara moral ve motivasyon olmuştur. Biz DEVA Eskişehir ekibi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğumuzu dile getiriyoruz.  Bu vasıtayla DEVA Partisi’nin gençlik ve spor politikalarına ne kadar önem verdiğini bir kere daha söylemek istiyorum. Spor şüphesiz gençler için en iyi gelişim aracı. Amatör spor kulüpleri de dahil olmak üzere şehrimizin temsil eden tüm kulüplerin her zaman maddi ve manevi desteklenmesi taraftarıyım. ”ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi