Okullarda 6 Şubat depremi için saygı duruşu yapılacak Okullarda 6 Şubat depremi için saygı duruşu yapılacak

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayları, CHP'den Ayşe Ünlüce ve Ak Parti'den Nebi Hatipoğlu, haftaya gerçekleştirilecek olan Tv 100 kanalındaki Taksim Meydanı programında bir araya gelecek. 

Gazeteci, Barış Yarkadaş Eskişehir'in Ak Parti ve CHP adayının siyasi bir tatışma programına katılmasına dair açıklamalarda bulundu. Yarkadaş açıklamasında "İki partinin favori adayının Eskişehir'e dair düşüncelerinde izleyiciler kimi zaman Ayşe Ünlüce'ye, kimi zaman Nebi Hatipoğlu'na hak verecekler veya eleştirecekler. Eskişehir Halkı iki adayı izleyerek kamuoyunun özgürce oluşmasına da katkı sağlayacak" ifadelerini kullandı. 

Millet Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Sinan Burhan Eskişehir adaylarının bir siyasi programda buluşmasına Türk Demokrasisine de nefes verecek dedi. Burhan açıklamasında "ilk defa gerçekten böyle bir yayıncılık Türk Demokrasisine de nefes verecek. Yeni Kapılar, yani ufuklar açacaktır. Bütün siyasi partileri Eskişehir adaylarının yaptığı gibi buraya davet ediyoruz" dedi.

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi