Başrollerinde Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Bahar adlı dizinin sevilen oyuncusu Demet Evgar, dün gerçekleşen  Elle Style Awards 2024 ödül törenine katılım gösterdi. Ödül töreninde tarzıyla dikkat çeken Demet Evgar'ın, bu kez ödül töreninde elinde bastonla, tekerlekli sandelyede oturuyor olması dikkat çekti. 

Elinde bastonla, kameralar karşına geçen Demet Evgar, ayağıyla ilgi bir sıkıntı yaşadığını söyledi. Yaptığı açıklamada;"ayacığım set temposunda birazcık yoruldu ama iyiyim" dedi. Demet Evgar bastonla geldiği ödül töreninin ilerleyen saatlerinde tekerlekli sandalyeye geçiş yaptı. O sırada kameralara yansıyan Evgar, ayağında bir kasın yırtıldığını söyledi. Yaşadığı oalya "bahar yorgunluğu" vurgusunu yaptı. 

Demet Evgar'ın ayağındaki sıkıntı "yeni bölümün ertlenmesine neden olacak mı?" soruları, Bahar dizisini merakla takip eden kitlenin aklında yer etmeye başladı.

BAHAR DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜ ERTELENECEK Mİ?

Demet Evgar'ın yaşadığı talihsiz kaza Bahar dizisinin çekimlerine olumsuz bir etkide bulunacak mı merak konusu olmuşken, Demet Evgar'dan ve yapımdan bu konuyla alakalı erteleme haberi gelmedi. Çekimler aynı şekilde devam ediyor. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi