Eskişehir ESPARK personel alımı yapacak! Başvuru şartları ve detayları belli oldu Eskişehir ESPARK personel alımı yapacak! Başvuru şartları ve detayları belli oldu

28 Ocak’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhur İttifakı’nın Odunpazarı Belediye Başkan adayı olarak ilan edilen Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp için Cumhur ittifakı paydaşları Milliyetçi Hareket Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Odunpazarı ilçe Teşkilatları  startı verdi.

"Tüm hemşehrilerimizin hak ettiği gerçek belediyecilik için hazırız kararlıyız"

Özkan Alp konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; "AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanımız Ümit Sezer, Milliyetçi Hareket Partisi Odunpazarı İlçe Başkanımız Okan Ekşi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldik. Cumhur İttifakı olarak Odunpazarı'nın aklanacağı günlere beraber yürüyeceğiz. Odunpazarı'nda yaşayan tüm hemşehrilerimizin hak ettiği gerçek belediyecilik için hazırız kararlıyız."

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer ve MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Okan Ekşi'de Cumhur İttifakı’nın birlikteliği ve enerjisiyle, Odunpazarı İlçemizin hizmet ve yönetim anlayışını değiştirmeye, Odunpazarı'nı layık olduğu hizmetle buluşturmaya kararlıyız ifadesinde birleştiler.

Kaynak: Eskişehir.net Haber Merkezi