Avusturya'da Sivrihisar rüzgarı esti Avusturya'da Sivrihisar rüzgarı esti

Şehit Anıl Gül Kapalı Spor Salonu, cumartesi akşamı Şehit Anıl Gül Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Cumhur Buluşması programında yaptığı konuşmasına ”Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin birlik ve beraberlik ruhunu bu salonda görüyor olmaktan son derece heyecanlı ve mutluyum” diyerek başladı.
14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri’nin Türk siyaset ve demokrasi hayatı açısından tarihi bir nitelik taşıdığını ifade eden Candemir, şöyle konuştu:
“Türk Milleti tüm dünyaya tarihi bir ders vermiştir. Sandık sonuçlarına bağlılığımız, demokrasi namusuna sadakatimiz tartışmasızdır. Bu süreçte MHP’ye karşı bilinçli ve kasıtlı bir algı yönetimi gerçekleştirilmiş, birçok kamuoyu araştırma şirketinin ne kadar güvensiz olduğu ve itibar kaybettiği görülmüştür. MHP ve Türkiye adına oynanan oyunun vehametini Türk Milleti görüp, sandıkta karşılığını vermiştir. Cumhur İttifakı, 85 milyonun kucaklayıcı gücü, birliğinin beraberliğinin teminatı olacaktır. Hiçbir ayrılığa, bozgunculuğa, ayrışmaya mahal verilmeyecektir.”