SON DAKİKA: Eskişehir'de intihar girişimi! İkna çalışmaları sürüyor SON DAKİKA: Eskişehir'de intihar girişimi! İkna çalışmaları sürüyor

Çiftelerspor sporcuların 1 4-19 Mayıs 2024 Uluslararası Dünya Kupası İstanbul Kickboks turnuvasında dereceye girdi. Başkan Zehra Konakcı sporcuları tebrik ederek, makamında ağırladı. 

Turnuvada dereceye giren sporcular şu şekilde; 

46 Kg’da Zübeyde ASAL Dünya 3.sü 
50 Kg’da Hilal KIZILKAYA Dünya 5.si
65 Kg’da Sibel KOÇAK Dünya 1.si 

Başkan Konakcı sporcuları makamında ağırladı. Konakcı sporcuları üstün başarılarından dolayı tebrik ederek; "Haydi çocuklar hep birlikte zafere! Çifteler Spor Tekvando Kulübü olarak genç sporcularımız Hilal Kızılkaya ve Zübeyde Asal’ın başarılarıyla, tecrübeli hocalarımız Sibel Koçak ve Musa Coşkun’un katkılarıyla, Çifteler Belediyemizin destekleriyle bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Disiplin, azim ve takım ruhu ile hem kişisel gelişimimize hem de sportif başarılarımıza odaklanıyoruz. Hedefimiz, her bir sporcumuzu en üst düzeyde temsil etmek ve kazandığımız başarılarla kulübümüzün adını duyurmak. Birlikte çalışarak, birbirimize destek olarak ve asla pes etmeden zafere ulaşacağımıza inanıyoruz. Şahsım ve belediyemizce her zaman genç sporcularımızı destekleyeceğiz" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi