CHP İl Başkanı Talat Yalaz, Tüm Emeklilerin Sendikası Merkez Temsilciler Kurulu üyesi Bayram Yumrukaya ile önemli bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme kapsamında, 25 Mayıs'ta Eskişehir'de düzenlenecek olan Bölgesel Emekliler Yürüyüşü ve 26 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Ankara Büyük Emekli Mitingi için fikir alışverişinde bulunuldu.

Yalaz ve Yumrukaya, emeklilerin hak ve taleplerini dile getirecekleri bu etkinliklerin nasıl daha etkili bir şekilde düzenlenebileceği konusunda görüş alışverişinde bulundular. Emeklilerin karşılaştığı sorunlara dikkat çekmek ve çözüm önerileri sunmak amacıyla düzenlenecek etkinliklerin önemi üzerinde duruldu.

Talat Yalaz görüşmeye dair fotoğrafı şu sözlerle sosyal medya hesabında paylaştı: “Tüm Emeklilerin Sendikası Merkez Temsilciler Kurulu üyesi Bayram Yumrukaya ile 25 Mayıs Eskişehir bölgesel emekliler yürüyüşü ve 26 Mayıs Ankara Büyük emekli mitingi için görüş alışverişinde bulunduk. Her iki etkinliğin de güç birliği ve iş birliği içinde gerçekleştirilmesine karar verdik. Emeklilerin haklı mücadelelerinin her daim yanındayız.”

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi