Toplantıda, Eskişehir'in çeşitli mahallelerinden gelen muhtarlar, bölgesel sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdiler.

Süllü, muhtarların aktardığı konuları dikkatle dinleyerek, sorunların çözümü için ortak bir yol haritası belirlemeye çalıştı.

Muhtarlar, alt yapı eksiklikleri, yol bakımı, çevre düzenlemesi gibi konuların yanı sıra, mahallelerindeki sosyal ve kültürel etkinliklerin artırılması, gençler için istihdam olanaklarının geliştirilmesi gibi taleplerini de dile getirdiler.

Süllü, muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda, yerel yönetimlerin vatandaşlarla daha sıkı bir iletişim içinde olması gerektiğini vurgulayarak, katılımcı bir yönetim anlayışının önemini vurguladı.

Ayrıca, muhtarların mahallelerindeki ihtiyaçları daha iyi anlamak ve çözüm üretmek için sürekli bir diyalog içinde olacağını belirtti.

Yapılan açıklamada, "Milletvekili yol arkadaşlarım, İl Başkanımız Talat Yalaz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Ayşe Ünlüce, Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt ve ilçe başkanlarımız ile birlikte muhtarlarımızla bir araya geldik. İlçemiz hakkında görüş ve önerilerine ilişkin sohbet ettiğimiz Çiftelerli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum." denildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi