Sivrihisar İlçe Müftülüğü’nden Sivrihisar KYK Yurdu öğrencilerine iftar yemeği Sivrihisar İlçe Müftülüğü’nden Sivrihisar KYK Yurdu öğrencilerine iftar yemeği

“Haydi Eskişehir Olalım” sloganı ile düzenlenen yürüyüşe CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayşe Ünlüce, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü ve İbrahim Arslan, CHP İl Başkanı Talat Yalaz, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili katıldı. CHP İl Başkanı Talat Yalaz, yürüyüş sonrası yaptığı açıklamada, Eskişehirlilerle ve belediye başkanları ile gurur duyduklarını belirterek, partilileri 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimlerde sandıklara sahip çıkmaya davet etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, üç aylık seçim kampanyasının sonuna geldiklerini söyleyerek, “Bu üç ayda hepinizin alın teri var. Eskişehir’i hiçbir zaman bırakmadık bundan sonra da bırakmayacağız. Atatürk’ün askerleriyiz” dedi.  

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise “Ne mutlu Eskişehirliyim” diyerek, seçim sürecinin olaysız geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi