Gram altını olan bu kez yaşadı: Dev banka o günden sonra birden çıkacak dedi Gram altını olan bu kez yaşadı: Dev banka o günden sonra birden çıkacak dedi

Milli Emlak devlet hazinesinde bulunan mülkleri son derece avantajlı fiyatlarla satışa sunarak, 36 farklı ilde arsa alımı için fırsatlar sunuyor. Vatandaşlar, Milli Emlak'tan arsa edinme konusunda bilgi sahibi olmak için alım işlemlerinin nereden ve nasıl gerçekleştirileceğini araştırmaya başladılar. 

MİLLİ EMLAK 36 ŞEHİRDE SATIŞA BAŞLADI

Milli Emlak tarafından satışa çıkan arsalar 5 yıl boyunca KDV’den muaf tutuluyor. Özellikle ekonomik krizin arttığı bu dönemde yatırım yapmak her geçen gün zorlaşırken, Milli Emlak tarafından uygun fiyata ve KDV’siz olarak satışa çıkan arsalar vatandaşın dikkatini çekiyor.

SATIŞ YAPILACAK ŞEHİRLERİN LİSTESİ

Milli Emlak bu kapsamda son fırsatı 36 ile duyurdu. 36 ilde 10.000 liradan başlayan fiyatlarla arsa satışı yapacağını açıklayan Milli Emlak’ın arsa satışı yapacağı iller şöyle:

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak.

Arsa satışlarıyla ilgili detaylı bilgiye Milli Emlak resmi web sitesi üzerinden ulaşarak, ihale için başvuru yapabilirsiniz.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi