Çamkoru Söğütönü ile alışılmışın dışında bir konut projesi hayallerinizi gerçekleştirmek için hayata geçiyor. Şehrin keşmekeşinden kurtularak doğanın dinlendirici enerjisiyle yenilenmeniz bir hayal değil. Üstelik bunun için şehirden kilometrelerce uzaklaşmanız gerekmiyor. 
Şehrin merkezinde doğanın içinde
Şehir merkezine yakın bir mesafede bulunan 6 bin 845 metrekare arsa alanının tam yüzde 50’si yeşil alan peyzaj alanından oluşan bu proje ile konforlu eviniz aynı zamanda yemyeşil doğanın içinde.
Huzurlu ve güvenli
Projede her daire için bulunan hobi odası ve bahçe sayesinde eviniz artık doğa ile bütünleşerek hem dinlenip hem de eğlenebileceğiniz bir havaya kavuşuyor. Çocuklarınızın özgürce oynayıp öğrenebileceği bahçelerde ve çocuk oyun alanlarındaki kamera sistemleri ve güvenlik ile içiniz çok rahat olacak.
Konfor ve eğlence bir arada
Her daire için özel kapalı ve açık otopark alanlarıyla park sorununu hiç düşünmeden evinizin konforuna bir an önce kavuşabilirsiniz. Projede tüm günün iş stresini dışarıda bırakmak için yetişkin ve çocuk havuzu, basketbol sahası, sosyal tesis ve etkinlik alanı bulunuyor. Beş bloktan ve 4+1 otuz daireden oluşan proje, rakiplerini 3 bin 460 metrekarelik peyzaj alanıyla geride bırakıyor.
1963 yılında faaliyete başlayan Çamkirazı Yapı Malzemeleri, Çamkur İnşaat, Çamkırazı Lojistik ve iki adet petrol istasyonuyla akaryakıt sektöründe de faaliyet göstermektedir.