Doları olana büyük şok: Ünlü ekonomist kaç liraya düşebileceğini açıkladı Doları olana büyük şok: Ünlü ekonomist kaç liraya düşebileceğini açıkladı

Çakırözer, Eskişehir ve İstanbul'dan gelen sendika temsilcilerini ve Harb-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Gamze Taşçıer'i ziyaret etti.  Yapılan görüşmede, işten çıkarılan emekçilerin yanı sıra sendika üyelerinin haklı taleplerinin ele alındığı belirtildi. Çakırözer, savunma sanayi çalışanlarının taleplerinin siyaset üstü olduğunu vurgulayarak, bu konuda gereken takibi yapacaklarını ifade etti.

Savunma sanayi sektöründe çalışan emekçilerin haklarının korunması ve taleplerinin karşılanması için yapılan bu görüşmenin, sendika üyeleri ve işten çıkarılan emekçilerin seslerinin duyurulması adına önemli bir adım olduğu belirtiliyor.

Utku Çakırözer ziyaret hakkında; " Savunma sanayi emekçilerimizin talepleri siyaset üstüdür! Eskişehir ve İstanbul'dan gelen Harb-İş Sendikası yöneticileriyle Genel Başkan Yardımcımız  Gamze Taşcıer'i ziyaret ettik. İşten atılan emekçilerimiz başta olmak üzere sendika üyelerinin haklı taleplerinin takipçisiyiz" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi