Şehrin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil sayısının artması için gençlere ikametlerini Eskişehir’e aldırmaları çağrısında da bulunan Çakırözer, “Bir oy demeyin, oylarınızla hem geleceğe yön verecek, hem de yaşadığınız şehir Eskişehir’in daha fazla destek almasını sağlayacaksınız. İkametinizi Eskişehir’e alın şehirimiz hem TBMM’de daha fazla temsil edilsin, hem de belediyelerimizin sizlere sağlayacağı hizmetler için alacağı destek artsın. Şehrimizin gücü artsın” dedi.

YENİ YIL MESAJI: “UMUTLARINIZI ASLA YİTİRMEYİN..”

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir’de Anadolu ve Osmangazi üniversitelerinde öğrenim gören öğrencilerin üyesi olduğu Anadolu Kaşifleri Gençlik ve Spor Kulübü’nü ziyaret ederek, öğrencilerle buluştu. Eğitimden barınmaya öğrencilerin talep ve sıkıntılarını dinleyen Çakırözer, ülke ve şehir gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Çakırözer, gençlerin yeni yılını da kutlayarak, “Gençlerimiz, sizler bu ülkenin geleceğisiniz. Geleceği şekillendirmek sizlerin elinde. Umutlarınızı, hayallerinizi asla yitirmeyin.  Yeni yılda geleceğiniz için siyasette ağırlığınızı koyun” dedi.

 “İKAMETİNİZİ ESKİŞEHİR’E ALIN, ŞEHRİN GÜCÜ ARTSIN ”

Çakırözer yapılacak seçimler öncesi şehrin TBMM’deki temsil sayısının artması için gençlere ikametlerini Eskişehir’e aldırmaları çağrısında da bulundu.

Gençlerle buluşması sonrası açıklamalarda bulunan Çakırözer, şehrin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerine de seslenerek, şunları söyledi:

“Hepiniz okumak için bu şehre, Eskişehir’e geldiniz. Biliyoruz bu şehri çok seviyorsunuz. Eskişehir gençlerle, sizlerle güzel. O zaman gelin bu şehre daha fazla katkı yapalım. Eskişehirimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde daha fazla temsil edilsin, 6 olan milletvekili sayısı 7’ye çıksın. Bir oy çok önemli.  Ama tabii ki sadece oy değil. Bu şehir nüfusu ile katkı alıyor. Size hizmet veren Belediyelerimiz bu şehirde ne kadar çok insan yaşıyorsa ona göre destek alıp, ona göre hizmet dağıtıyorlar. Bu şehrin geleceğinde söz sahibi olmak için şehirimizde üniversite okuyan tüm gençlerimiz E-Devlet ya da nüfus müdürlükleri üzerinden ikametini Eskişehir’e taşıyabilirler. Sizler de geleceğiniz için ikematinizi Eskişehir’e alın.”