Eskişehir'deki çocuklara TOGG süprizi...Mahalle turu attılar Eskişehir'deki çocuklara TOGG süprizi...Mahalle turu attılar

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu'nun geçtiğimiz günlerde Ayşe Ünlüce ve vefat eden eşi hakkında söylediklerine CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer'den tepki geldi.

Nebi Hatipoğlu'nun tepki toplayan sözleri şu şekilde; "CHP’nin büyükşehir adayı ‘ben kadınım’ diye ayrımcılık yapıyor. Kadın sığınma evi yapman lazım. Belediye olarak yaptın mı ? Nasıl kadınsın! Kadına nasıl değer veriyorsun? Kaç tane kreş yaptın onu söyle, beş yıldır genel sekreterdin. Kadınlar için ne yaptın? Bugün mü kadın olduğun aklına geldi? Sen belediyeye nasıl girdin? Önce onu anlat. Ben kadınım kadına hizmet edeceğim. Tamam, et sana etme diyen yok ancak belediye aile şirketi olmuştur. CHP’nin belediye başkan adayı belediyeye işe nasıl girmiştir biliyor musunuz? Allah rahmet eylesin kocası çok iyi bir insanmış, herkes çok düzgün insan diye bahsediyor. Kocası genel sekretermiş o şekilde işe girmiş" 

"Sandıkta yanıt verecektir"

Bu ithafen tepki gösteren Çakırözer, "Eskişehirimiz sevginin, hoşgörünün kentidir.. Siyasette de bu böyledir. Eskişehir’de sorumluluk aldığı yerel yönetimlerde adaletten, dürüstlükten şaşmayan tavrıyla saygınlık kazanmış merhum Aydın Ünlüce’nin siyasete malzeme yapılmasına hemşehrilerimiz sandıkta yanıt verecektir" dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi