İlk kez ev alacaklara düşük faizli kredi başvurusu ne zaman? 1.20 faizli konut kredisi şartları neler? İlk kez ev alacaklara düşük faizli kredi başvurusu ne zaman? 1.20 faizli konut kredisi şartları neler?

Yeni fabrikanın açılışıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve olası afetler durumunda her koşulda çalışabilecek olan “Mobil Mutfak” (Aşevi) ve “Mobil Fırın”ın halka tanıtımı da Başkan Yılmaz Büyükerşen tarafından gerçekleştirildi. 

 Büyükerşen, Halk Ekmek Fabrikasının açılışı sonrası CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek, TBMM Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın ve İl Başkanı Talat Yalaz ile birlikte  “Mobil Mutfak” (Aşevi) ve “Mobil Fırın”ın detaylıca inceledi.

''Mobil aracın hizmete sunulmasında desetekleri geçen herkese teşekkür ediyorum''

Büyükerşen, ''Halk Ekmek Fabrikamızın açılışı sonrası Genel Başkan Yardımcımız Gökhan Zeybek, TBMM Grup Başkanvekilimiz Gökhan Günaydın, İl Başkanımız Talat Yalaz ve belediye başkanlarımız ile afetlerde kullanılmak üzere hizmete aldığımız Mobil Ekmek Fırını ve Mobil Aşevimizde incelemeler yaptık. Güzel ülkemizin hiç bir yerinde ihtiyaç duyulmaması dileğiyle, bu iki mobil aracın hizmete sunulmasında desteklerini esirgemeyen iş insanları ve firmalarımıza teşekkür ediyorum.'' dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi