Bu bankada hesabı olan yaşadı: 100 bin lirası olana aylık bu faiz verilecek Bu bankada hesabı olan yaşadı: 100 bin lirası olana aylık bu faiz verilecek

Odunpazarı İlçesi Gültepe Mahallesi Zümrüt Bulvarı’nda Filiz Bayrakçı Karel (47) idaresindeki 26 UC 635 plakalı otomobil, henüz bilinmeyen bir nedenle sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçmiş ve bu yönden gelen kamyonla çarpışmıştı.

Kazada sürücü Eskişehir Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği Bölümü Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Filiz Bayrakçı Karel ve araçta yolcu olarak bulunan kızı 16 yaşındaki Yağmur Karel ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Tedavi altına alınan anne ve kızı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti.

"Tüm sevenlerine sabır diliyorum"

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen taziye mesajı yayımladı. Mesajda, "Odunpazarı ilçemizde meydana gelen elim kazada su yüklü kamyona çarparak ağır yaralanan ve sağlık çalışanlarının tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayan Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Filiz Bayrakçı Karel ile kızı Yağmur Karel'e Allah'tan rahmet, aileleri ve tüm sevenlerine sabır diliyorum." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi