DEVA Adayı Erimez dönüşüme Kırmızı Hat’tan başlayacak DEVA Adayı Erimez dönüşüme Kırmızı Hat’tan başlayacak

Yılmaz Büyükerşen’in yarışmadığı Eskişehir’de seçimi kim kazanacak? Sadece Eskişehir değil Türkiye merak içinde… Nebi Hatipoğlu bir ilki başarabilir mi? Ayşe Ünlüce Eskişehir İttifakı kurabilir mi?

NEFES KESEN REKABET

Hatipoğlu ve Ünlüce ile rekabeti nefesleri kesiyor. Vaatler verildi, ‘ittifaklar’ kuruldu, projeler açıklandı… Artık son hamleler, ziyaretler yapılıyor, son sözler söyleniyor. Eskişehir kimin olacak?

HAREKETLİ KAMPANYA 

2004, 2009, 2014 ve 2019’da Büyükerşen’e yenilen AK Parti, Hatipoğlu ile Eskişehir’i alabilir mi? İyi bir kampanya dönemi geçiren Hatipoğlu’nun kentsel dönüşüm, trafik ve su ile ilgili vaatleri konuşuldu…

DENGELİ BÜYÜME MODELİ

‘Kentine sahip çık’ diyen Ünlüce, dengeli büyüme vaadiyle şehir kimliğini koruyacağı sözü verdi. Partisinin sorunsuz şekilde sahiplendiği Ünlüce sakin kişiliği, ılımlı kampanyasıyla takdir topladı.

KARARSIZLAR BELİRLEYECEK

Kararsız seçmenin yüksek olduğu tahmin edilen Eskişehir’de Hatipoğlu ve Ünlüce seçime sayılı günler kala sayıları 150 bini bulduğu ifade edilen emeklileri ‘ikna etmeye’ çalışıyor. İki adayın da vaatleri var.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi