İki deprem peş peşe! Mudanya depreminden sonra bu bölge beşik gibi sallanıyor İki deprem peş peşe! Mudanya depreminden sonra bu bölge beşik gibi sallanıyor

Yenileyici Akrep burcundaki para tanrıçası Venüs ile kozmik tüketici Yay burcundaki fırsatçı Jüpiter arasında, sizi bir iç irade savaşına kaptırabilecek bir muhalefet getiriyor.

Kova burcu: Farklı fikirlere açık olmanızın zamanı geldi de geçiyor.  Biraz esnek olmaya çalışın. Bugün inatçı tavırlarınız pek te işe yaramayabilir. Mücadele içindesiniz. Taviz vermeniz gereken bir gün. Ayrıca ruh halinizdeki inişler ve çıkışlar geçici bir süreliğini ilişkilerinizi etkileyebilir. Bir süreliğine tek başınıza dışarı çıkıp eğlenceli bir şeyler yapmak size iyi gelebilir. Böylece tüm negatif enerjiyi uzaklaştırırsınız. 

Akrep burcu: Dikkat çekmemek için iyi bir gün. . Çok fazla soru soran veya yaptığınız herhangi bir şeyle gereğinden fazla ilgilenen birine güvenmeyin. Bu, yeni projelere başlamak veya yeni tanıdıklarla ilerlemek için iyi bir gün değil. Kendi çıkarlarınızın peşinde kendinizi kaybedin.Size zarar veren konular ve kişilerden uzaklaşmanın tam da zamanı.Bir şey olmuyorsa olmuyordur, bırakın gitsin.

Yay burcu: Bugün ileriye dönük planlarınız olabilir. Fikirler yoğun ve ani gelebilir. Hangilerinin en uygulanabilir olduğuna karar vermekte zorlanabilirsiniz. Özellikle ilham verici, yenilikçi ve hevesli olmalısınız. Bu, yaratıcı projeler için plan yapmak ve fikir formüle etmek için iyi bir gün.Yalnız kalmak, bireysel çalışmalarınızı hızlandıracaktır.

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi