Show TV'de yayınlanan Sandık Kokusu dizisinin başrol oyuncusu Necip Memili, eşi Didem Dayıcıoğlu ile birlikte Emirgan'da düzenlenen bir davete katıldılar. Davette kameralar karşısına geçen çift sorulan soruları cevapladı. "Bizim yüzüğümüz yok" açıklması yapan çift merak uyandırdı. İşte detaylar...

Ünlü oyuncu Necip Memili ve Didem Dayıcıoğlu 2020 Ocak ayında dünyaevine girmişti. Evliliklerine mutlulukla devam eden çiftin aynı yıl kızları Asya dünyaya geldi. Hem evlilik hem çocuk mutluluğunu aynı sene içerisinde yaşayan çift Emirgan'da düzenlenen bir davette kameralar karşısına geçti. 

Düzenlenen davette muhabirlerin anneler gününe özel sorularına, Didem Dayıcıoğlu "Bizde hediye yok" cevabını verdi. Necip Memili de eşinin sözlerini onayladı. 

"Bizim yüzüğümüz yok, hediyemiz yok"

Muhabirlerin anneler günü sorusuna cevap veren Didem Dayıcıoğlu Memili, "Annelik çok zor. Ben hâlâ zorlanıyorum bazen. Eşimden çok güzel destek alıyorum. Çünkü bu tek başıma yapabileceğim bir şey değilmiş. İnsan öngöremiyor bazı şeyleri. Çok keyifli, birlikte büyütüyoruz. Bizim yüzüğümüz yok, hediyemiz yok. Bana nazar da değmez. Güzelce kutlarız günümüzü ailemiz içerisinde" dedi.

Sorulan soruların ardından, manevi değerlere maddiyattan daha çok önem verdiğini belirten çift neşe içinde davette yer almaya devam etti. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi