Eskişehirliler dikkat! Araç kontrollerinde bunun yapılmasına izin vermeyin Eskişehirliler dikkat! Araç kontrollerinde bunun yapılmasına izin vermeyin

Eskişehir Odunpazarı Ziraat Odası Başkanı Burhan Çelikoğlu açıklamasında şu cümlelere yer verdi; "03.Şubat.2023 tarihinde devraldığımız Odunpazarı Ziraat Odamızın 1. Yılını doldurduk. Genç ve dinamik ekibimiz ile çıktığımız bu yolda yapamazlar, bırakıp giderler diyenlere selam olsun. Görevimizin başında ve çiftçiye hizmet etmenin gururu ile buradayız.

1 yıl boyunca odamız kasasından hiçbir Yönetim ve Meclis Kurulu üyelerimize (Başkan dahil) tek bir kuruş dahi oturum, harcırah parası alamadan, gönüllülük ilkesi ile hizmet vermekteyiz. Oda bütçesinden tek bir kuruş yemek parası, aracımıza yakıt ve diğer giderler adı altında bir ödemesi yapılmamıştır. Odamızın hesapları herkese açık olup incelenebilir.

Biz siz değerli, üreticilerimizin haklarını her platformda ve her zaman savunmak için mücadele vermeye devam edeceğiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeden odamızın kapısı herkese açık olup, sizleri, sizin odanızda misafir etmek için bekliyoruz. Biz üretmezsek Türkiye aç kalır, onun için gelin bir olalım, birlik olalım, odamıza beraber sahip çıkalım, haklarımızı daha güçlü bir duruşla ve daha yüksek bir sesle dile getirelim. Çiftçi dostlarımızı bizlere destek vermek için yanımızda görmek isteriz. Oda hepimizin odası Küslük, Dargınlık olmaz."

Kaynak: Eskişehir.net Haber Merkezi