1965 yılında Eskişehir’de Karapınar Mahallesi'nde doğdum. 1983 yılında, İlimiz liseler arası bilgi yarışmasında Eskişehir 2'nciliği yaşadığım ve dereceyle tamamladığım Demiryolu Meslek Lisesi eğitimimden sonra TCDD’de göreve başladım. Ön lisans ve lisans eğitimlerimi İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Kütahya Meslek Yüksek Okulu Yapı İnşaatı Bölümlerinde tamamladım.

Evliyim, 2 kız evladım var. Sevgili Eşim Nurşah’ın beni tercih etmesinin hayatımdaki değerli değişimlerin başlangıcı olduğunu bilirim. Cumhuriyetin ve demokrasinin ilkelerine, milli ve manevi değerlerimize bağlı ve saygılı, özgürlük aşığı kızlarımla gurur duyarım

Spor, hayatımın önemli parçalarından biri oldu. Kendimi en huzurlu ve mutlu hissettiğim anlar “top peşinde” olduğum anlardır. Aktif hentbol yaşantımı, en son oynadığım her zaman rahmetle ve saygıyla andığım Gaffar Okkan’ın koordinasyonundaki Eskişehir Polis Gücü Hentbol Takımında sonlandırdıktan sonra da spora devam ettim. Halen, koşarım, halı saha da futbol oynarım.

İnsanlarla bir arada olmayı, arkadaş edinmeyi, etkileşimde bulunmayı, öğrenmeyi severim. Kurucusu olduğum Türkiye Veteran Hentbolcüler Derneği ile Adaletin Hukuku ve Parlamenter Sistem İdeali Platformunda, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıyor, yetkin olduğumuz alanlarda toplumumuza hizmet ediyoruz.

Demiryolu, tren, ray, travers, demiryolcular “hayatım” oldu. Demiryolu İşletmeciliği, Konvansiyonel ve Hızlı Tren Hatları İnşaatları, Lojistik Yönetimi, Taşımacılık Hukuku, Hizmetiçi Eğitim Yönetimi, Eğitim Formasyonu konuları başta olmak üzere görev ve sorumluluk aldığım alanlarla ilişkili sayısız seminer ve eğitimlere öğrenci-kursiyer olarak katıldım, aynı alanlarda örgün ve yaygın eğitimin her seviyesinde eğitim, seminer ve konferanslar verdim, Uluslar arası projelerde görevler aldım, Yüksek Öğretim Kurulu dahil Ulusal ve Uluslar arası sempozyum ve kongrelerde kabul gören bildiriler sundum.

Parçası olmakla kendimi her zaman şanslı gördüğüm Demiryolu ailesinin çatısı TCDD’den 2013 yılında emekli oldum. Halen Eskişehir’de serbest avukat olarak çalışıyorum, Eskişehir Teknik Üniversitesi Ulaştırma Enstitüsünde verdiğim dersler yanında görev aldığım sektör yaygın eğitimlerinde Ulusal ve Uluslar arası Demiryolu Mevzuatı ve Örgütsel Yapısı konularında seminerler sunmaktayım.

İYİ Parti Tepebaşı İlçesi Kurucu İlçe Başkanlığı ve İl Başkanlığı görevlerinde bulundum. Şehrime ve Ülkeme hizmet yarışında olan herkese hayranım, minnet duyuyorum. Eskişehir’i, Eskişehirliyi seviyorum. Şehri için çalışan, sorumluluk ve inisiyatif alan çok değerli hemşerilerimin yanında, değirmene bir kova su da ben taşımaya çalışıyorum. Sevgi ve saygılarımla.