İlköğretim lisans eğitimime kadar bütün eğitim ve öğretim hayatımı Eskişehir'imizde tamamladım. 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezunum. Partimizde ilk olarak Eskişehir Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak görev aldım.  Partimizin 27. dönem 3. sıra miletvekili aday adayıydım.

Parti Genel Merkezimizde Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu üyesi seçildikten sonra, sırasıyla teşkilat bölge koordinatörü ve teşkilat başkan yardımcılığı görevleri yürüttüm. 

Gençlik kolları yaş limitini geçtikten sonra Eskişehir İl teşkilatımızda yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarıma devam ettim. 

Daha sonrasında Gençlik Politikalarından sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken mevcut il başkanının istifasıyla birlikte yönetim içinde yapılan seçim ile birlikte İYİ Parti Eskişehir İl Başkanlığı görevine başladım. 

20 Haziren 2022 tarihinde yapılan il başkanları toplantısı ardından Genel Başkanımız Meral Akşener'in bilgisi dahilinde il başkanlığı görevimi bırakarak partime bir nefer olarak hizmet vermeye devam ediyorum.