Ragbi Spor Kulübünden Vali Aksoy'a ziyaret Ragbi Spor Kulübünden Vali Aksoy'a ziyaret

Program, Cuma günü iftar ile başlayacak ve akşam namazı, hatim, teravih namazı, sohbet ve tesbih namazı gibi etkinliklerle dolu olacak.

Kadir Gecesi, İslam inancında büyük bir öneme sahip olan gece olarak kabul edilir. Bu gece, bin aydan daha hayırlı olarak nitelendirilen Kadir Gecesi, müminler için duaların kabul olduğuna inanılan bir zaman dilimidir. Bu önemli gecenin anlam ve önemini vurgulamak amacıyla Birlik Vakfı Eskişehir Şubesi, özel bir program düzenlemeye karar verdi.

Program, Cuma günü iftar ile başlayacak ve akşam namazıyla devam edecek. Ardından, hatim ve teravih namazı kılınacak ve Kur'an-ı Kerim okunacak. Programda ayrıca, İslam'ın önemli konuları üzerine sohbetler yapılacak ve tesbih namazı ile gece sona erecek.

"Programa Kıymetli Mustafa Keleşoğlu Hocamız da teşrif edecektir"

Yapılan açıklama şu şekilde; "Kadir Gecesi Özel Programımız 05 Nisan Cuma günü iftar ile başlayacak, akşam namazı, hatim, teravih namazı, sohbet, tesbih namazı ile devam edecek 1 günlük kaza namazı kılınmasının ardından sonlanacaktır. Programa Kıymetli Mustafa Keleşoğlu Hocamız da teşrif edecektir."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi