Altın fiyatlarında son durum: 5 Haziran 2024 gram altın ve çeyrek altın fiyatları Altın fiyatlarında son durum: 5 Haziran 2024 gram altın ve çeyrek altın fiyatları

Programa, İlçe Kaymakamı Sayın Batuhan Bayrak, Belediye Başkanı Sayın Hakan Karabacak, kurum müdürleri, şehit aileleri ve gaziler katıldı. Yemek programında, şehit ve gazi aileleri ile bir araya gelerek birlikte özel anlar yaşandı. İlçe Kaymakamı Sayın Batuhan Bayrak ve Belediye Başkanı Sayın Hakan Karabacak, şehitlerimizin ve gazilerimizin aileleriyle birlikte olmaktan büyük bir onur duyduklarını ifade ettiler.

Programda, şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakarlıkları bir kez daha anıldı ve onların vatan için verdiği değerli hizmetler takdirle karşılandı. Beylikova İlçe Kaymakamlığı, bu tür etkinliklerle şehit ve gazi ailelerimize olan minnet ve şükranlarını dile getiriyor.

Şehitlerimizin ve gazilerimizin anısını yaşatmak, onların emanetlerine sahip çıkmak için düzenlenen bu tür programlar, toplumun birlik ve beraberliğini pekiştirmeye ve milli değerlere olan bağlılığı artırmaya yardımcı oluyor.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi