Çavdarhisar’da trafik kazası: 2 ölü, 1 yaralı Çavdarhisar’da trafik kazası: 2 ölü, 1 yaralı

Beylikova Kaymakamı Kübra Eroğlu, İçişleri Bakanlığı'nın düzenlediği "Dil Eğitimi ve Yurt Dışı" programına katılmak üzere Beylikova ilçesindeki görevinden ayrılacak olan Eroğlu, vatandaşlarla bir araya geldi.
Yeniyurt İlkokulu/Ortaokulu öğretmenleriyle de vedalaşan Kübra Eroğlu, öğretmenlere üstün çaba ve gayretlerinden dolayı başarı belgesi takdim etti. 
Mahalle sakinleri ve öğretmenler de Kaymakam Kübra Eroğlu'na hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, başarı dileklerini de sundular. 
Vatandaşlarla gerçekleştirilen veda ziyareti hakkında Beylikova Kaymakamlığı‘’ İlçemizde görev süresini doldurarak, İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenecek Dil Eğitimi ve Yurt Dışı programına katılacak olan Kaymakamımız Sayın Kübra Eroğlu, Yeniyurt Mahallemizi ziyaret ederek vatandaşlarımıza veda ziyaretinde bulundu.’’ ifadelerini kullandı.
Öğretmenler ile gerçekleştirilen veda ziyaretinin fotoğraf kareleri ise," İlçemizde görev süresini doldurarak, İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenecek Dil Eğitimi ve Yurt Dışı programına katılacak olan Kaymakamımız Sayın Kübra Eroğlu, Yeniyurt İlkokulu/Ortaokulu öğretmenlerimize üstün çaba ve gayretlerinden dolayı başarı belgesi takdim etti.’’ açıklamasıyla paylaşıldı.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi