Uzmanlar uyarıyor: Grip Aşısı ihmal edilmemeli Uzmanlar uyarıyor: Grip Aşısı ihmal edilmemeli

Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı ve Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği arasında süren görüşmeler sonucunda dernek için yer tahsisinde bulunan Başkan subaşı, derneğin yeni yerinin de ilk misafiri oldu. Başkan Melek Mızrak Subaşı için cağ kebap hazırlayan Erzurumlu vatandaşlar ise derneğin yeni yerinden dolayı duydukları mutluluğu sık sık tekrarladı. Bu güzel etkinlikte söz alan Başkan Melek Mızrak Subaşı şu ifadeleri kullandı:

BAŞKAN SUBAŞI: “BİLECİK GÜZEL VE RENKLİ BİR TABLO GİBİ, KAPIMIZ HER ZAMAN HERKESE AÇIK”

Dernek ziyaretinde konuşan Belediye Başkanı Subaşı, ‘’Bilecik güzel ve renkli bir tablo gibi, kapımız her zaman herkese açık’’ ifadesini kullanarak, “Öncelikle Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ilk misafiri olmaktan dolayı oldukça mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Oldukça güzel bir topluluk ve güzel bir ikram var. İklimi soğuk olsa da kalpleri sıcak, misafirperver ve vefa duygusu yüksek Erzurumlu vatandaşlarımızla bir arada olmak, bütünleşmek ve anlaşmak oldukça güzel ve anlamlı. Erzurum gibi Bilecik şehrimiz de misafirperver ve Erzurumlu vatandaşlarımızla anlaşabilmemiz ve tek yürek olabilmemiz buradan geliyor. Aslında Bilecik rengarenk bir tablo ve bizler bu tablonun canlı ve göz alıcı renklerini oluşturuyoruz. Ben Bulgaristan göçmeniyim. Sizler Erzurum’dan geldiniz. Bizim gibi başka yerlerden gelen binlerce vatandaşımız Bilecik’in parçalarını tamamlıyor. Ben de Belediye Başkanı olarak her rengimize sahip çıkmaya, yardım etmeye ve elimden gelen en iyi hizmeti yapmaya çalışıyorum. Bu konuda şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kapımız her türlü görüş ve talep için tüm vatandaşlarımıza açıktır.” İfadelerini kullandı.

DERNEK BAŞKANI EBU TALİP DURSUN:

‘’MELEK HANIM BİZLERİ ANLADI VE BİZLERE DESTEK VERDİ’’

Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı’dan sonra söz alan Dernek Başkanı Ebu Talip Dursun ise dernek için tahsis edilen yeni yerden dolayı Başkan Subaşı’ya teşekkürlerini sunarak; “’Bizler dernek ve üyeleri olarak önceki yerimizde birçok sıkıntı ve zorluk yaşıyorduk. Yeni yerimiz Belediye Başkanlığı tarafından bize tahsis edilince maalesef bazı yerlerden ve kişilerden tepki alıyorduk. Sağ olsun Belediye Başkanımız Melek Hanım bizleri anladı ve böyle bir yer tahsisinde bulundu. Herhangi bir ayrımcılık yapmadı. Gerçekten bizler çok mutlu olduk.” İfadelerini kullandı.

DERNEK ÜYELERİNDEN BAŞKAN SUBAŞI’NA SEÇİMDE DESTEK SÖZÜ VE VEFA VURGUSU

Ziyarette konuşan Erzurumlu dernek üyeleri ise Melek Mızrak Subaşı’dan övgüyle bahsederken dernek Erzurumlu vatandaşlar için yaptığı bu iyiliği asla unutmayacaklarını ifade etti. Vefa vurgusu yapan dernek üyeleri; “’Belediye Başkanlığı tarafından bizlere tahsis edilen bu yer bizim için çok güzel oldu. Belediye Başkanımız Melek Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Bizlere yapılan bu vefalı davranışın karşılığı olacaktır. Aday olması halinde Belediye Başkanlığı için Melek Hanıma gerekli desteği vereceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bülten