Fayın nerede olduğunu bilmek sorunu çözmez! Fayın nerede olduğunu bilmek sorunu çözmez!

HASRET BİTİYOR

28 günlük devre arasının sona ermesiyle birlikte kaldığı yerden devam edecek lig yarışında, Şimşekler Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta 13 maçlık ikinci yarı perdesini saha ve taraftarı önünde açacak.

CAMİYA KENETLENDİ

Yönetimi, teknik kadrosu, futbolcuları ve taraftarlarıyla omuz omuza şampiyonluk parolası ile çıkılan yolda, 13 maçlık ilk yarıyı 29 puanla lider tamamlayan Eskişehirspor’u, 27 puanla ikinci sırada 1926 Polatlı Belediye, üçüncü sırada ise 26 puanlı Ankara TKİ ve Geredespor takip ediyor.

KUPA ŞEHRE GELECEK

Sezon sonunda şampiyonluk kupasını kazanarak 3. Profesyonel futbol ligine yükselmek için kenetlenen Eskişehirspor, yarın oynanacak maçta taraftarlarını her zaman olduğu gibi tribünlerde görmek ve alınacak galibiyeti hep birlikte kutlamak istiyor.

SON HAZIRLIK

Eskişehir Demirspor ile oynayacağı karşılaşmayla 2.yarıya başlayacak Eskişehirspor’da, maçın hazırlıklarını ise bugün saat 13.30’da yapılacak antrenmanla tamamlanacak.
Yoğun bir kamp dönemi geçiren ve lige hazır duruma gelen Eskişehirspor, yarın saat 14.00’de oynanacak karşılaşma için saat 12.45’de tesislerinde hareket ederek Atatürk Stadında gelecek.

Kaynak: Murat Dağtekin