Ev ve arsa tapusu olanlara ödeme: Hemen bu başvuruyu yapmanız gerek Ev ve arsa tapusu olanlara ödeme: Hemen bu başvuruyu yapmanız gerek

Bilecik’i birçok ilde temsil eden ve şehrimizde yapılabilecek projeler hakkında bilgi alan Başkan Subaşı, bu kez meslektaşı Mehmet Eriş’e Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmalarını anlattı.

Bilecik Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Yaşayan Şehir Müzesi ve Bilecik Belediyesi Bien Seramik Bilgi Evi’ni ziyaret ederek yapılan kültürel ve sanatsal faaliyetler hakkında da bilgiler alan Başkan Subaşı ve konukları ayrıca sahada yapılan fiziki çalışmaları da inceledi.

Bilecik ve Ödemiş Belediyesi’nin kardeş belediyeler olması noktasında önemli adımlar attıklarını da ifade eden Başkan Subaşı, yaptıkları inceleme ve ziyaretler hakkında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda; ‘’İzmir Ödemiş Belediye Başkanımız  Mehmet Eriş ve değerli eşi Selma Eriş’i şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duydum. Kendileri ile birlikte sosyal tesislerimiz ve devam eden çalışma alanlarımızı gezerek proje ve hizmetlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Aynı zamanda kardeş şehir olma yolunda da çok güzel adımlar attık.

Mehmet Başkanımız ve değerli eşi Selma Hanım’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş de Bilecik Belediyesi tarafından güzel çalışmalar gerçekleştirildiğini belirterek, Başkan Subaşı’na çalışmalarında başarılar diledi.