Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu’dan eğitime tam destek Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu’dan eğitime tam destek
 

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Emirdağ Aziziye İlkokulunda düzenlenen 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı İlköğretim Haftası kutlama programına katılarak öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Program sonrasında sınıfları ziyaret eden Başkan Koyuncu öğrencilerle yakından ilgilenip onlara kalemlik seti hediye etti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda, ilk olarak günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Program daha sonra Aziziye İlkokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu şiirlerin okunması, koro çalışmaları, oratoryo ve ront gösterileri ile devam etti.

Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Koyuncu, "Yeni Eğitim öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, değerli öğretmenlerimize ve tüm velilerimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullanarak programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

İlköğretim Haftası Kutlama programına Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Kadir Teke, kurum amirleri, okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı.

Kaynak: Bülten