Ne altın ne dolar: Dünyaca ünlü bankadan çarpıcı yorum! Altının rekorunu kıracak Ne altın ne dolar: Dünyaca ünlü bankadan çarpıcı yorum! Altının rekorunu kıracak

Başkan Konakcı'nın pazar ziyareti sırasında, besicilerle birebir temas kurarak onların bayram hazırlıkları hakkında bilgi alması ve onlara moral vermesi, yerel toplumla kurulan sağlam bağların güçlenmesine katkı sağladı. Aynı zamanda, pazardaki hareketlilik ve hazırlıkları gözlemleyerek, belediyenin hizmet sunumunda iyileştirmeler yapma fırsatını da yakaladı.

Ziyaret sırasında, besicilerin bayram öncesi yaşadığı yoğunluğa tanıklık eden başkan Konakcı, onların emeklerine saygı göstererek ve dualarını alarak, hayırlı ve bereketli bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

Çifteler Belediyesi ziyaret hakkında; "Kurban Bayramı öncesi İlçe Hayvan Pazarımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımız ile bir araya gelerek besicilerimize hayırlı işler dileyip, cumalarını tebrik ettik. 
Ziyaretimiz sırasında, pazardaki hareketliliği ve hazırlıkları gözlemledik. Besicilerimizin bayram öncesi yaşadığı yoğunluğa ortak olduk. Bereketli ve hayırlı işler diliyoruz" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi