Meteoroloji'den Eskişehir'e saatli uyarı: Kuvvetli yağış ve rüzgar geliyor Meteoroloji'den Eskişehir'e saatli uyarı: Kuvvetli yağış ve rüzgar geliyor

Çifteler Belediye Başkanı Zehra Konakcı, Ziraat Odası Başkanı Necat Yatır ile birlikte Çifteler Ticaret Borsası'nda düzenlenen "Harman Sezonu" açılışı için çiftçiler ve tüccarlarla bir araya geldi. Konakcı, bu özel açılış vesilesiyle çiftçilerin ve tüccarların ürünlerini pazara sunmaya başladığı bu dönemin ekonomiye hareketlilik getireceğine dikkat çekti.

Yeni sezonda tüm çiftçilere hayırlı ve bereketli bir dönem dileyen Başkan Konakcı, tüccarlara da bol kazançlar temennisinde bulundu. Çiftçilerin emeği ve üretimin önemine vurgu yaparak, yerel ekonominin güçlenmesine katkı sağlayacak bu tür etkinliklerin önemini belirtti.

Başkan Konakcı; "Ziraat Odası Başkanı Necat Yatır’la birlikte Çifteler Ticaret Borsasında çiftçilerimizin ve tüccarların ürünlerini pazara sunmaya başladığı ve ekonomiye hareketlilik getiren “Harman Sezonu” açılışı münasebetiyle ziyarette bulunduk.   Yeni sezonda çiftçilerimize hayırlı ve bereketli bir dönem diliyor, tüccarlarımıza da bol kazançlar temenni ediyorum" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi