Rumelili iş insanlarından Eskişehir’e iki büyük yatırım Rumelili iş insanlarından Eskişehir’e iki büyük yatırım

Toplantıda, belediyenin şu ana kadar gerçekleştirdiği ve planladığı çalışmalar ile projeler masaya yatırıldı. Hamamcı, değerli dava arkadaşlarıyla yapılan bu bilgi alışverişi sayesinde ilçenin daha iyiye gitmesi ve hizmetlerin vatandaşlara daha etkin bir şekilde ulaştırılması için adımlar atılacağını belirtti.

Toplantının ardından, Başkan Hamamcı ve gönüldaşları, Pazaryeri Kıraathanesi'nde bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Burada çay eşliğinde yapılan hasbihalde, ilçenin mevcut durumu ve gelecekteki hedeflerine ilişkin fikir alışverişi yapıldı.

Başkan Hamamcı toplantı hakkında; " Partimizin İlçe Yönetimi ve Mahalle Başkanları istişare toplantısına katılarak kıymetli dava ve yol arkadaşlarımızla birlikte belediyemiz tarafından ilçemizde yapılan ve yapılmakta olan çalışma ve projelerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Toplantımız sonrası Pazaryeri Kıraathanesinde gönüldaşlarımız ile birlikte çay eşliğinde hasbihal ettik. İnönü’müze ortak akılla değer katmaya devam ediyoruz. Durmak yok yola devam" dedi. 

Kaynak: Hakan Türktan