Elinde olan yandı: Kuyumcular artık bu gram altınları geri almayacak Elinde olan yandı: Kuyumcular artık bu gram altınları geri almayacak

İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti. Ziyaret, AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşti. Başkan Hamamcı, ziyaret sırasında Sn. Yılmaz'a ilçedeki son çalışmalar hakkında bilgi verdi ve desteklerini talep etti. Ayrıca, Sn. Yılmaz'a ilçeye sağladığı destekler ve misafirperverliği için teşekkür etti.

Başkan Hamamcı ziyaret hakkında; "Başkanımız Sn. Serhat Hamamcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Sn. Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. AK Parti Genel Merkez Binasında gerçekleşen ziyarette Başkanımız, Sn. Yılmaz'a ilçemizdeki çalışmalarımız hakkında bilgi vererek desteklerini istedi.Başkanımız Sn. Serhat Hamamcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Sn. Yusuf Ziya Yılmaz’a ilçemize vermiş oldukları desteklerinden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti." dedi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi