Eskişehir’de doğuştan görme engelli işportacı mendil satarak 2 ev aldı Eskişehir’de doğuştan görme engelli işportacı mendil satarak 2 ev aldı

Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci, festivalin ardından daha önce restore edilmiş ve restorasyon yapılacak alanları ziyaret ederek, bölgedeki esnaflarla görüştü.

Bu ziyaretlerde restore edilen bölgelerin nasıl bir görünüme kavuştuğunu ve esnafların projelerden nasıl etkilendiğini gözlemleme fırsatı sağladı.

Başkan Dökmeci, ayrıca ilçede yapılması gereken çalışmalara hız kazandırmak adına düğmeye bastı ve Eskişehir Caddesi üzerindeki sokak sağlıklaştırma çalışmalarını yakından takip etti.

Dökmeci, proje çalışmalarının kent tarihi yapısına uygun bir biçimde yürütülmesi ve esnafların mağduriyet yaşamaması için iş birliği yapılacağını belirtti.

“DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci “Sivrihisar'ımız için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Söz verdiğimiz gibi halkımıza en iyi hizmeti sunmak ve güzel ilçemize değer katmak adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bundan sonraki süreçte sürekli sahada olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı