Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 31 Mart tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerde Tepebaşı bölgesinde göreve seçilen mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda yer alan hangar binasında gerçekleşen buluşmaya Başkan Ataç’ın yanı sıra Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı Kurtuluş Uzun, Eskişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Güler, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Hasan Hüseyin İnce ve Tepebaşı bölgesinde göreve seçilen mahalle muhtarları katıldı.

“Tepebaşı’nda bir aileyiz”

Eskişehir Muhtarlar Derneği Başkanı ve Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler yaptığı konuşmada, “31 Mart seçimlerinin ardından biz muhtarları bir araya getirdiği için Ahmet Başkanıma teşekkür ederim. Kendisi ile 3 dönemdir birlikte görev yapıyoruz. Tepebaşı’nda bir aileyiz, bu aileye 31 yeni muhtarımız katıldı. Hepsine ayrı ayrı başarılar diliyorum. Aynı zamanda muhtarlıklar federasyon başkanlığı Eskişehir’e geçiyor, inşallah federasyon başkanlığı da yapacağız” sözlerini kullandı.

Başkan Ataç: Bize oy veren, vermeyen herkesin muhtarıyız, belediye başkanıyız

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da halka hizmet söz konusu olduğunda siyasetin arka planda kalması gerektiğine vurgu yaparak, “Kadın muhtar sayımız 20’ye çıktı, her birini tebrik ediyorum. Biz Tepebaşı’nda gerçek bir aileyiz. Yaklaşık 25 yıldır birlikte çalışıyoruz, halkımız ile birlikte Tepebaşı’nı en iyi noktalara getirmeye gayret ediyoruz. Sizler mahallelerinizde bizlerin elimiz, kolumuz, 

Kaynak: Bülten