Doları olanı bile şaşırtan tahmin: Merkez Bankası doların 40 lira olacağı tarihi duyurdu Doları olanı bile şaşırtan tahmin: Merkez Bankası doların 40 lira olacağı tarihi duyurdu

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, İyi Parti’den CHP’ye geçen Eskişehirlilerle bir araya geldi. CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı’nın da katıldığı buluşmada, İyi Parti’den CHP’ye geçenlere parti rozeti takıldı.

“ATATÜRK’Ü VE CUMHURİYETİ KORUYACAĞIZ”

Buluşma esnasında yaptığı konuşmada “Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’ten vazgeçmedik” diyen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, İyi partili hemşehrileri ile Tepebaşı’nda çok güzel toplantılar, güzel şeyler yaptıklarını kaydetti. Gerçekleştirilen toplantının çok değerli olduğunu vurgulayan Ataç, “İyi partili dostlarla sürekli konuşuyoruz. Ben zaten mahallelere gittiğimde İyi Partili dostlarla hep yan yanayım. Sizlerin yaptığı bu hamle sonuna kadar doğru. Eskişehir’in halkı onurludur parayı şöyle eliyle iter. Bu seçim sadece yerel seçim değil, Cumhuriyet’i koruma seçimidir. Tarikatlara göz kırpıyorlar, biz Atatürk’ü ve Cumhuriyeti koruyacağız” dedi.

Kaynak: Bülten