3 ayrı suç örgütü çökertildi: 47 gözaltı 3 ayrı suç örgütü çökertildi: 47 gözaltı

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren hemşehri derneklerini ziyaret etmeyi sürdürüyor.

Başkan Ataç ve Ünlüce’ye, vatandaşların ilgisi Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği ziyaretinde de yüksek oldu. Dernekte meşaleler ve alkışlar eşliğinde karşılanan Ataç ile Ünlüce, çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi. Devlet eski Bakanı Bahattin Şeker ve CHP İl Başkanı Talat Yalaz’ın da katıldığı buluşmada EYBİLDER Başkanı Davut Mülayim, Başkan Ataç ve Ünlüce’yi ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Mülayim, “Büyük çoğunluğumuz Tepebaşı’nda yaşıyoruz. Bir il kadar, Bilecik ilinin nüfusu kadar Eskişehir’de yaşayan Bilecikli var. Bizler Eskişehir’de yaşıyoruz ve bu dernekte yardımlaşma kültürümüzü geleceğe aktarmak için faaliyet gösteriyoruz. Bizi ziyaret eden başkanlarımıza teşekkür ediyorum, sağ olun” dedi.

Başkan Ataç: Bu yapay bir yakınlık değil, canı gönülden bir ilişki

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da “20 yıldır Tepebaşı benim için o kadar kıymetli oldu ki anlatmak çok güç. Önümüzdeki dönem sizlerin de desteği ile görevimizi sürdüreceğimize inanıyorum. Ayşe Ünlüce, büyükşehir adayımız. Kendisi bu göreve fazlasıyla layık bir insan. Hukukçu ve büyükşehirdeki görevlerini üstün bir başarıyla sürdürdü. Büyükşehirdeki ilk kadın başkanımız olacak. Tepebaşı’nda çoğunluk olarak birinci sırada yaşayanlar Bilecikliler, ben de bundan dolayı mutluyum. Bozüyük’le de Bilecik ile de güzel ilişkiler içinde olduk, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi. Bu yapay bir yakınlık değil, canı gönülden bir ilişki. Bu kardeşlik bitmeyecek, sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Bülten