YENİ HEYECAN 

Ligde başarılı bir sezon geçiren ve güçlü rakipleri arasında sezonu grubunda Play-Off’a kalarak tamamlayan Anadolu Asist, 24 takımın mücadele edeceği Play-Off maçlarında 2. Lige yükselmek için mücadele edecek.  

RAKİP YALOVA ÜNEVİRSİTESİ 

Play-Off 1. Tur maçında Yalova Üniversitesi ile eşleşen ve 4 Mayıs Cumartesi günü deplasmanda rakibiyle ilk maçını oynayacak Anadolu Asist Spor Kulübünde, kritik maç öncesi takımı düzenlediği mangal partisinde ağırlayan Başkan Serdar Aksoy, teknik kadro ve sporculara ziyafet çekerek moral yükledi. 

RÖVANŞ 13 MAYIS’TA

Yalova deplasmanında oynanacak ilk maçtan avantajlı bir sonuçla dönmek istediklerini belirten Başkan Aksoy, “Bu maçın rövanşı 13 Mayıs Pazartesi günü Eskişehir’de oynanacak. İlk hedefimiz turu geçerek son 12 takım içine kalmak. Bunu başardığımız taktirde 2.tur maçları sonunda son 6 takımın mücadele edeceği ve tek devreli lig usulüne göre oynanacak Play-Off ligine kalmak istiyoruz. 

HEDEFİMİZ 2. LİG

Bu hedefe ulaşacak gücümüz var. Teknik kadromuza ve oyuncularımıza güveniyoruz. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte 2. Lig hedefine ulaşmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Kaynak: Meltem Karakaş