Ergürhan’dan ESTÜ Rektörü Prof. Dr. Özcan’a ziyaret Ergürhan’dan ESTÜ Rektörü Prof. Dr. Özcan’a ziyaret
 

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı, Kahramanmaraş merkezli deprem bölgesine yaraları sarmak için giden Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı’nın personeline Başkan Ahmet Çelik tarafından teşekkür belgesi verildi. Çelik,” Bölgede görev alarak gerek Başkanlığımız, gerekse Devletimizin diğer kurum ve kuruluşları tarafından yürütülen çalışmalara sağladıkları katkıların çok değerli ve önemli olduğunu biliyoruz. Deprem bölgesinde büyük özveri gösterdiniz” dedi. 
  FEDAKARCA GÖREV ALDILAR 
Eskişehir Vergi Dairesi  Başkanlığının konferans salonunda düzenlenen törende konuşma yapan Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik şunları söyledi:” Yaşadığımız elim ve üzücü deprem sonrasında Kahraman Türk milletinin felaket zamanlarında bir ve tek yürek ,kenetlenerek yaralarını sardığına bir kez daha şahit olduk. Devletimiz de tüm kurum ve organlarıyla birlikte ilk günden itibaren yaraları sarmak için deprem bölgesindeydi. Bu kapsamda Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığımızı temsilen 90 personelimiz de deprem bölgesinde fedakarca görev aldılar. Kendilerine  teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah bu millete böylesine büyük acıların tekrarını yaşatmasın. Şahsım ve devletimiz adına teşekkür ederim”
   Törende Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından deprem bölgesinde görev yapan personele gönderilen ‘Teşekkür Belgeleri’ Başkan Çelik tarafından tek tek personele takdim edildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi