Show TV'nin sevilen dizisi Bahar için sezon finali tarihi belli oldu. Bahar ekranlara ne zaman veda edecek? Sezon Finali ne zaman? Sezon finali öncesi oyuncu kadrosu yenileniyor! İşte detaylar... 

Bahar | Show TV

BAHAR DİZİSİNDE SEZON FİNALİ ÖNCESİ OYUNCU KADROSU YENİLENİYOR!

Bahar dizisi sezon finali öncesi oyuncu kadrosunu yeniliyor! Yarın yayınlacak bölüm için verilen fragmanda diziye Yasemin Allen'ın dahil olduğunu görmüştük. Bu haberle birlikte Bahar dizisinin oyuncu kadrosunda bir yenilik daha yapıldı. 13. bölümde bir oyuncunun dahil olması daha bekleniyor. Peki o oyuncu kim? 

Yasemin Kay Allen, Bahar dizisinin kadrosuna dahil oluyor! - Bahar dizisi

BAHAR'A DAHİL OLACAK YENİ OYUNCU KİM?

Bahar dizisine 13. bölümle yeni bir oyuncu dahil olacağı gündemde. Özge Özpirinçciyle "Kadın" dizisinde yer alan Sahra Şaş, 13. bölümde Bahar dizisine dahil olacak. Sahra Şaş'ın dizideki rolünün Bahar'ın(Demet Evgar) hastası olması bekleniyor. Peki seyircinin hiç istemediği o sezon finali ne zaman? 

Sahra Şaş cephesinden konuşulacak haber - SacitAslan.com

BAHAR SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Başrollerini Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı, Ayça Üzüm ve Atasay Koç'un kaleme aldığı Bahar'ın sezon finali tarihi; Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 11 Haziran olarak belirlendi. 11 Haziran Salı günü seyircisine sezon finaliyle kısa bir süre ekranlara veda edecek Bahar, şimdiden seyirciyi üzdü. 

İzleyici şimdiden yeni sezon tarihini merak etmeye başladı...

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi