Doları olanı bile şaşırtan tahmin: Merkez Bankası doların 40 lira olacağı tarihi duyurdu Doları olanı bile şaşırtan tahmin: Merkez Bankası doların 40 lira olacağı tarihi duyurdu

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, İyi Parti’den CHP’ye geçen Eskişehirlilerle bir araya geldi. CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı’nın da katıldığı buluşmada, İyi Parti’den CHP’ye geçenlere parti rozeti takıldı.

Buluşmada, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet, Büyükşehir Adayı Ayşe Ünlüce CHP İl Başkanı Talat Yalaz konuşma yaptı.

Ayşe Ünlüce ise yaptığı konuşmada şunları söyledi;

"YILMAZ HOCAMIZIN KURDUĞU ‘ESKİŞEHİR İTTİFAKI’NI SÜRDÜRMEYE KARARLIYIZ"

"Odunpazarı'nda Kazım Ağabeyim, Tepebaşı'nda Ahmet Ağabeyim ve ilçe başkanlarımızla Eskişehir'i korumak için bir yolculuğa çıktık. Bu yolda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Aslında İYİ Partili dostlarımızla Genel seçimde de birlikte yürümüştük, ancak bazı sıkıntılar yaşandı. Detaylara girmek istemiyorum, ancak bugün yine birlikte omuz omuza yürüyoruz. Eskişehir'i kültür başkenti ve turizm başkenti yapan şehrimizin mimarı Yılmaz Büyükerşen'in okulunda okuduğum için kendimi çok şanslı görüyorum. Aynı şekilde Ahmet Başkanımdan ve Kazım Başkanımdan feyz aldım. Atatürk sevdalısı olarak, Eskişehir'in ilk kadın belediye başkanı olmaktan onur duyuyor, gurur duyuyorum. Yılmaz Hocamızın kurduğu ‘Eskişehir İttifakı’nı sürdürmeye kararlıyız. Bizimle bu güzel yolu yürüdüğünüz için teşekkür ediyorum."

“FİRAVUNA KARŞI OLMAK YETMEZ MUSA’NIN YANINDA OLMAK LAZIM!”

CHP İl Başkanı Talat Yalaz ise konuşmasında “Firavuna karşı olmak yetmez Musa’nın yanında olmak lazım. Sizler Musa’nın yanında oluyorsunuz bunun için teşekkür ediyorum. Aramıza katılmakla bize güç verdiniz.” cümlelerini kullandı.

Konuşmaların ardından İyi Parti’den CHP’ye geçenlere parti rozetleri takıldı.

Kaynak: Bülten