"Pandemi döneminde üretimin ne kadar değerli olduğunu çok iyi anladık" "Pandemi döneminde üretimin ne kadar değerli olduğunu çok iyi anladık"

Son olarak CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce Kızılinler Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Buluşmada Ünlüce, vatandaşlar ile sohbet ederek mahallede gerçekleştirilen belediye hizmetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

"5 yıllık vizyon projelerimiz arasında üreticiyi, kırsalı güçlendirmek adına çalışmalar hazırladık"

Tepebaşı Belediyesi tarafından Kızılinler’in meşhur kabağının tanıtımı amacıyla düzenlenen Balkabağı Panayırını hatırlatan CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce, “Ben özellikle burada üretici kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Balkabağını üreten, Kızılinler Balkabağı olarak adının duyulmasını sağlayan üreticilerimizin her biri çok kıymetli. Bu festivaller devam etmeli. Eskişehir’in birçok önemli değeri var. Üreticilerimizle birlikte omuz omuza vererek bu değerlerimizin tüm Türkiye’ye tanıtacağız.  5 yıllık vizyon projelerimiz arasında üreticiyi, kırsalı güçlendirmek adına çalışmalar hazırladık. Göreve geldiğimiz ilk anda kırsaldaki yaşamı hareketlendireceğiz” dedi.

Kaynak: Bülten