Otomobil hayali kuranlara kötü haber: Kredi kartlarına bir düzenleme daha geliyor! Otomobil hayali kuranlara kötü haber: Kredi kartlarına bir düzenleme daha geliyor!

AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı görevinden alınan Süleyman Reyhan yerine Gürhan Albayrak getirilmişti. Yeni görevine atanmasından bu yana Albayrak için hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Eskişehir Şube Başkanı Ali Semih Ünlü ve ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Ziyaret esnasında, yerel seçimler ve Eskişehir hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

''Misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz''

Albayrak, nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti. Ünlü ise ziyaretin ardından ''Kuruluşumuzdan bu yana bizlere desteklerini esirgemeyen AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak abimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Değerli Başkanım, yoğun gündeminizde bize göstermiş olduğunuz misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz.'' şeklinde konuştu.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi