Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) ekibi, Eskişehir valiliğinin düzenlediği Eskişehir Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarının açılışına katıldı. 

ASKON üyeleri, mesleki eğitimin ve teknik becerilerin geliştirilmesi konusundaki önemine vurgu yapmak amacıyla fuara destek verdi. Açılış töreninde ASKON Başkanı, mesleki eğitimin gençlerin kariyerlerini şekillendirmede kilit bir rol oynadığını ve iş dünyasının nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak için bu alanda yapılan çalışmaları desteklediklerini belirtti.

ASKON ekibi, fuarın stantlarını ziyaret ederek, mesleki ve teknik eğitim alanındaki yenilikleri ve fırsatları yakından inceledi. Öğrencilerin projelerini ve yeteneklerini sergiledikleri stantlarda ASKON ekibi de bilgiler aldı. 

Eskişehir Valiliği'nin himayesinde gerçekleşen fuar, mesleki ve teknik eğitim alanında iş dünyası ile gençler arasında köprü kurmayı amaçlıyor

ASKON sosyal medya hesabında fuar katılımı ile ilgili fotoğraf karelerine şu ifadelerle yer verdi.” Eskişehir Valiliği himayesinde düzenlenen Eskişehir Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı'nın açılışına katılım sağladık.”

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi