Satılık ev fiyatlarında şoke eden düşüş: Yatırım aracı olmaktan çıktı, zararına satıyorlar Satılık ev fiyatlarında şoke eden düşüş: Yatırım aracı olmaktan çıktı, zararına satıyorlar

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Eskişehir Şubesi, yöneticilerinden ve yönetiminden bazı isimler istifa ettiğini duyurdukları bir metin yayımladı. İstifa eden isimler arasında, ASKON Eskişehir başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

ASKON Eskişehir Şubesi istifaların ardından bir basın açıklamasında bulundu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"17 Nisan 2023 tarihinde kurulan ASKON Eskişehir Şubesi, kısa sürede Eskişehir'de dikkat çeken işlere imza atmıştır. Yönetim kadrosunu hızla oluşturarak üye kayıt- larını almaya başlamıştır. Kuruluş sürecimizde ülkemizde meydana gelen büyük depremde, devletimizin yanında var gücümüzle desteğe koşarken, genel seçim- lerde de devletimiz ve milletimiz adına üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirdik.
Dernek çalışmaları kapsamında sosyal, eğitim, ticaret ve bürokrasi alanlarında çeşitli faaliyetler gerçekleştirdik. Üyelerimiz arasındaki ilişkileri güçlendirecek or- ganizasyonlar düzenledik. Ayrıca, ASKON Eskişehir üyelerimizin ortaklığı ile ESG Tarım şirketimizi kurduk. Sadece ülkemiz ve şehrimiz için değil, aynı zamanda in- sanlık meselesi olan Filistin davasında da farkındalık oluşturan çalışmalarla maddi ve manevi destek sağladık. Yerel seçimlerde ise iş adamları derneği olarak, şehrimizle ilgili taleplerimizi ve fikirlerimizi kamuoyu ile etkili bir şekilde paylaştık.
Bu süreçte bazı arkadaşlarımızla fikir ve yol ayrılıkları yaşamış olsak da, bugüne kadar yapılan tüm çalışmalarda verilen emekler bizim için değerlidir.
ASKON Eskişehir olarak, ilk günkü heyecanımızla davamıza ve ülkümüze sahip çıkanlarla birlikte, her daim ortak değerlerimiz çerçevesinde halkamızı genişlete- rek, Eskişehir için, ülkemizin istiklali ve istikbali için çalışmaya, haklı zenginlikler üretmeye, yarının inşasına Allah'ın izniyle devam edeceğiz."

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi