Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner, Eskişehir Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Muhammed Ahmetcan Günay'ı ziyaret ederek esnafın sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi. Ziyarette, esnafın karşılaştığı güncel konular ele alındı ve esnafın yaşadığı zorluklar konuşuldu.

Yiğiner, ziyarette yaptığı konuşmada, esnafın güçlü ve dayanışma içinde bir yapı oluşturması gerektiğini vurguladı. Esnafın sorunlarının çözümü için birlikte hareket etmenin önemine değinen Yiğiner, odalar arası işbirliğinin ve iletişimin önemine dikkat çekti.

Günay ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, esnafın sorunlarını doğrudan Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne iletebilecek olmanın önemli olduğunu belirtti. Günay, esnafın yaşadığı sorunların çözümü için işbirliği yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Yiğiner ziyaretle ilgili şunları söyledi, "Eskişehir Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanımız Muhammed Ahmetcan Günay, Yönetim ve Denetim Kurullarında görev alan Üyelerimize Olağanüstü Genel Kurul sonucu vesilesiyle Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanımız İlyas Aktürk, Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanımız Ahmet Kucak ve Bursa Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanımız Sadi Aydın ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Servisçi esnafımızı ilgilendiren hususlar ve çalışmalarımız üzerine istişarede bulunduğumuz Ahmetcan Başkanımıza ve Yöneticilerimize görevlerinde muvaffakiyetler diliyor, bizlere göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi