Profesyonel liglerdeki ilk sezonunda başarılı maçlar çıkartan fakat son haftalarda yaşadığı puan kayıpları yüzünden Play-Off potası içinde yer almasına rağmen, yakın takipçilerinden kurtulamayan Anadolu Üniversitesi, bu hafta sonu ligde sezonun en kritik maçına çıkacak.
RAKİP KEMERKENT
Haftayı Aydın deplasmanında aldığı 1-1’lik Efeler 09 beraberliği ile geride bırakan ve puanını 33 yaparak 6.sıradaki yerini koruyan Mavi Beyazlılar, 21 Nisan Pazar günü saha ve taraftarı önünde 31 puanlı Kemerkent Bulvarspor ile karşılaşacak.
Haftayı Karşıyaka maçında aldığı 3-2’lik yenilgiyle geride bırakan ve Play-Off potasına giremeyen Kemerkent, Pazar günü Anadolu Üniversitesi karşısında son kozunu oynayacak.
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARESİ YOK
İlk kez mücadele ettiği profesyonel ligde, yüzüp yüzüp kuyruğuna gelen ve Play-Off heyecanı için önünde sadece iki maç kalan Anadolu Üniversitesi içinde, adeta kader niteliği taşıyan Kemerkent Bulvarspor maçı, Pazar günü ESOGÜ Stadında saat 15.00’de oynanacak.
HAZIRLIKLAR BAŞLIYOR
Aydın deplasmanından 1 puanla dönmenin ve Play-Off hedefi içinde kalmanın verdiği moralle bugünü izinli geçiren Anadolu Üniversitesi, yarından itibaren tesislerinde toplanarak Teknik direktörleri Engin Çalışır nezaretinde maçın hazırlıklarına başlayacak.

Kaynak: Murat Dağtekin