Anadolu yeni transferini duyurdu Anadolu yeni transferini duyurdu

KANAT OYUNCUSU

Hoş geldin Bünyamin Yavaşoğlu,
Takımımız, 2023-2024 sezonu ara transfer döneminde Bursaspor altyapısında yetişmiş ve İnegölspor, Şile Yıldız ve Kuşadasıspor formaları giymiş 19 yaşındaki kanat oyuncusu Bünyamin Yavaşoğlu ile anlaşmıştır. Futbolcumuza kulübümüze hoş geldin diyor, formamızla başarılar diliyoruz.

FORVET TRANSFERİ

Hoş geldin Ahmet Barış Kartalcı,
Takımımız, 2023-2024 sezonu ara transfer döneminde Ankaragücü altyapısında yetişmiş ve Arnavutköy Belediye Spor forması giymiş 18 yaşındaki forvet oyuncusu Ahmet Barış Kartalcı ile anlaşmıştır. Futbolcumuza kulübümüze hoş geldin diyor, formamızla başarılar diliyoruz.

SAĞBEKE TAKVİYE

Hoş geldin Hamit Kargın,
Takımımız, 2023-2024 sezonu ara transfer döneminde Altındağ Belediyesi altyapısında yetişmiş, Kalecik FK ve Ankara TKİ forması giymiş 23 yaşındaki sağbek oyuncusu Hamit Kargın ile anlaşmıştır. Futbolcumuza kulübümüze hoş geldin diyor, formamızla başarılar diliyoruz.

DEFANS OYUNCUSU

Hoş geldin Serhat Mumcusu, Takımımız, 2023-2024 sezonu ara transfer döneminde Bodrum altyapısında yetişmiş,  Kestel Belediyespor ve son olarak Beykoz İshaklıspor forması giymiş 20 yaşındaki defans oyuncusu Serhat Mumcu ile anlaşmıştır. Futbolcumuza kulübümüze hoş geldin diyor, formamızla başarılar diliyoruz.

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi